Novi remi Hrvatske
U-14 s Amerikancima

21.05.2014.
Novi remi Hrvatske U-14 s Amerikancima

Nakon 2:2 u prvoj, Hrvatska U-14 remizirala je i u drugoj prijateljskoj utakmici sa selekcijom Sjedinjenih Američkih Država.

U ponedjeljak su reprezentacije Hrvatske i SAD-a do 14 godina starosti postigle po dva pogotka, a pobjednika nije bilo niti u srijedu u na pomoćnom terenu GNK Dinama.

Ovoga je puta susret završio 1:1, a Amerikanci su poveli u 52. minuti, preko Tristana Webera, koji je sam prošao po desnoj strani, prevario svog čuvara i s desetak metara pogodio bliži kut.

Hrvatskoj, pod vodstvom izbornika Mladena Ivančića, izjednačenje je donio Nino Mohorovičić devet minuta kasnije. Nakon polukontre, stvorila se gužva pred američkim golom, a Mohorovičić je mrežu zatresao s lijeve strane, nakon odbijene lopte.

U-14: Hrvatska - SAD 1:1

Hrvatska: Kotarski, Čolina, Jelenić, Franjić, Hanuljak, Trogrančić, Đumlijan, Mikulić, Tomašković, Bajić, Barišić. (Još su igrali: Erns Habib, Možanić, Kreković, Mohorovičić, Baturina, Bitunjac, Sabol, Pavlak, Palaversa, Petrović.)