Makedoniju, osvojila
turnir

15.04.2018.
Hrvatska U-16 svladala i Makedoniju, osvojila turnir

Hrvatska reprezentacija do 16 godina zaključila je Uefin razvojni turnir u Zenici pobjedom nad Makedonijom te osvojila prvo mjesto.

U-16: MAKEDONIJA - HRVATSKA 0:2 (0:2)
Uefin razvojni turnir, Zenica.

Strijelci: 0:1 - Branšteter (31'), 0:2 - Jurčec (38')

Hrvatska: Čavlina, Unušić, Franceković, Starčić, Gvardiol, Tomek, Groznica, Branšteter (od 41' Soldo, od 52' Vidović), Jurčec (od 63' Široki), Grozdek, Brekalo (od 49' Biuk). Izbornik: P. Krpan.

Hrvatska U-16, pod vodstvom izbornika Petra Krpana, osvojila je Uefin razvojni turnir u Bosni i Hercegovini nakon što je u trećem, posljednjem kolu nadjačala momčad Makedonije.

Rezultat je bio 2:0, a u listu strijelaca upisali su se Branšteter i Jurčec u završnih desetak minuta prvog poluvremena.

Na tablici je Hrvatska naposljetku prva s osam osvojenih bodova - uz pobjede nad Makedonijom i Azerbajdžanom, te Bosnom i Hercegovinom na jedanaesterce.

Reprezentacije Makedonije te Bosne i Hercegovine imaju po pet bodova, dok je Azerbajdžan završio na začelju, bez osvojenih bodova.