slavila u Ivanić
Gradu

12.10.2018.
Turska uzvratila Hrvatskoj U-19, slavila u Ivanić Gradu

Nakon hrvatske pobjede u Sigetu, novi ogled u Ivanić Gradu pripao je turskoj nacionalnoj selekciji do 19 godina starosti.

U-19: HRVATSKA - TURSKA 1:4 (1:1)
Prijateljska utakmica, Ivanić Grad.

Strijelci: 0:1 - Gül (8'), 1:1 - Bušnja (12'), 1:2 - Uzun (48'), 1:3 - Temir (68'), 1:4 - Taskin (78')

Hrvatska: Pandur, Mitrović (61' Vuk), Palaversa, Bušnja, Marin (76' Goričan), Šego (76' Pršir), Dolček (61' Čolina), B. Šutalo (30' Vušković), Oroz, Hanuljak, Baturina (52' Rešetar). Izbornik: I. Gudelj.

Hrvatska reprezentacija do 19 godina pobijedila je u utorak turske vršnjake 2:1 na stadionu Hrvatskog dragovoljca u Zagrebu, da bi oni uzvratili dva dana poslije u Ivanić Gradu.

Turska je povela preko kapetana Güla nakon osam minuta igre, a ubrzo je izjednačio Bušnja. Međutim, izabranici Ivana Gudelja u nastavku su primili tri pogotka.

Precizni su za goste bili Uzun, Temir i Taskin te ispisali na semaforu konačnih 4:1.