Hrvatska U-17 uzela
i bod protiv Engleske

24.03.2019.
Hrvatska U-17 uzela i bod protiv Engleske

Nakon uvodne pobjede nad domaćinom Danskom, hrvatska reprezentacija do 17 godina dodala je još jedan vrijedan bod na svoj konto u Elitnom kolu.

U-17: ENGLESKA - HRVATSKA 0:0 (0:0)
Elitno kolo, Skupina 3, Silkeborg.

Strijelci: -

Crveni karton: Moulden (30')

Hrvatska: Kovačević, Brekalo, Škaričić, Biuk (82' Braut), Sučić, Branšteter, Jurčec (54' Vasilj), Brekalo (82' Groznica), Ćubelić (68' Klarić), Galić, Duvnjak. Izbornik: T. Rukavina.

Hrvatska U-17 pod vodstvom izbornika Rukavine odigrala je svoju drugu utakmicu na turniru Elitnog kola, a susret s Englezima u Silkeborgu završio je bez pobjednika i bez pogodaka.

Mladi su Hrvati sat vremena igre imali igrača više, s obzirom da je u 30. minuti isključen engleski vratar Moulden, a Duvnjak je potom propustio realizirati kazneni udarac.

U drugoj utakmici drugog kola Skupine 3 sastaju se domaćin Danska i Švicarska, a u trećem kolu Hrvatska igra protiv Švicarske, 27. ožujka u Randersu s početkom u 14:00 sati.