reprizirala ishod s
Turskom

14.02.2019.
Hrvatska U-17 reprizirala ishod s Turskom

I u drugom ovotjednom prijateljskom susretu nacionalne selekcije Turske i Hrvatske do 17 godina starosti odigrale su neriješenih 1:1.

U-17: TURSKA - HRVATSKA 1:1 (1:1)
Prijateljska utakmica, Riva.

Strijelci: 1:0 - Sarikaya (27'), 1:1 - Aksit (28' - ag)

Hrvatska: Margan, Unušić (73' Braut), Brekalo (73' Brekalo), Klarić (73' Galić), Džankić, Ćurić, Soldo (45' Biuk), Duvnjak (62' Tomek), Groznica (73' Branšteter), Ćubelić (73' Vasilj), Bilić (73' Jurčec). Izbornik: T. Rukavina.

Pod vodstvom novog izbornika Tomislava Rukavine, hrvatska reprezentacija do 17 godina odigrala je dvije prijateljske utakmice sa svojim domaćinima u kampu Turskog nogometnog saveza, a obje su završile istim rezultatom.

Prije dva dana, Turska je izjednačila na 1:1 pogotkom u sudačkoj nadoknadi, a u četvrtak je povela u 27. minuti preko Sarikaye.

Međutim, već u idućoj minuti domaći vratar Aksit usmjerava loptu u vlastitu mrežu te ponovno ispisuje na semaforu konačnih 1:1.