Mladi Hrvati
remizirali s Brazilom

26.04.2016.
Mladi Hrvati remizirali s Brazilom

Hrvatska U-15 odigrala je neriješeno s Brazilcima u drugom kolu međunarodnog turnira Delle Nazioni.

U-15: HRVATSKA - BRAZIL 2:2 (1:2)
Turnir Delle Nazioni, San Giorgio, Italija.

Strijelci: 0:1 - Figueiredo (28'), 1:1 - Brnić (30'), 1:2 - Figueiredo (35'), 2:2 - Krizmanić (49')

Hrvatska: Josipović, Milinović, Vušković, Hrvoj (od 70' Ravlija), Fruk, Svržnjak (od 21' Jenjić), Krizmanić, Jančić (od 51' Đaković), Vujčić, Brnić, Tadić (od 51' Nikl). Izbornik: M. Ivančić.

Nakon pobjede nad Sjedinjenim Američkim Državama u prvom kolu, hrvatski reprezentativci do 15 godina starosti sastali su se u drugom kolu Skupine C turnira Delle Nazioni s Brazilom te odigrali neriješenih 2:2.

Brazilce je u vodstvo doveo Figueiredo u 28. minuti dvoboja, no samo dvije minute kasnije uzvratio je Brnić.

Potom je Figueiredo svojim drugim golom ponovno osigurao prednost Brazilu, da bi konačan rezultat postavio kapetan Krizmanić u 49. minuti.

U trećem kolu Hrvatska U-15 igra protiv Slovenije u Novoj Gorici, u srijedu 27. travnja u 18 sati. Polufinala su na rasporedu u petak, a finale u nedjelju.