Medulinu, svladana i
Kina

25.10.2019.
Nova pobjeda Hrvatske U-15 u Medulinu, svladana i Kina

Poslije uvodne pobjede nad Turskom, hrvatska reprezentacija do 15 godina starosti pobijedila je u Medulinu i vršnjake iz Kine.

U-15: KINA - HRVATSKA 0:3 (0:1)
Uefin razvojni turnir, Medulin.

Strijelci: 0:1 - Brajković (6'), 0:2 - Haonan (64' - ag), 0:3 - Bačurin (79')

Hrvatska: Poznanović, Ruškovački (58' Žiković), Pesch (41' Bačurin), Corelli, Perković, Bužić (41' Žlibanović), Brajković (58' Zvonarek), Križan (41' Sekulić), Kegalj, Žgomba (41' Barić), Gec (58' Cukon). Izbornik: S. Milivojević.

Hrvatska U-15 slavila je u drugom kolu Uefinog razvojnog turnira u Medulinu protiv nacionalne selekcije Kine, rezultatom 3:0.

Za vodstvo je pogodio Brajković već nakon šest minuta igre, a u 64. minuti Haonan šalje loptu u vlastitu mrežu za 2:0. Konačni je ishod bio djelo Bačurina u 79. minuti dvoboja.

Druga utakmica drugog kola, između Austrije i Turske, završena je pobjedom Turske (4:3, 0:0) boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon što nije bilo pogodaka. U posljednjem, trećem kolu Hrvatska igra protiv Austrije - 27. listopada u 14:00 sati.