Poreču remizirala s
Austrijancima

20.02.2020.
Hrvatska U-19 u Poreču remizirala s Austrijancima

Drugi ovotjedni prijateljski okršaj nacionalnih selekcija Hrvatske i Austrije za uzrast do 19 godina završio je bez pobjednika.

U-19: HRVATSKA - AUSTRIJA 1:1 (1:0)
Prijateljska utakmica, Poreč.

Strijelci: 1:0 - Zdunić (14'), 1:1 - Tauchhammer (70')

Hrvatska: Dubrović, Oreč, Julardžija (64' Bulat), Bernobić, Galešić, Zrilić, Groznica, Zdunić (75' Kuprešak), Brković (86' Mekić), Cerovčec, Vulikić. Izbornik: J. Šimunić.

Nakon uvjerljive pobjede (4:0) u prvom susretu, odigranom u utorak u Medulinu, hrvatska reprezentacija do 19 godina u Poreču je s istim suparnikom odigrala neriješenih 1:1.

Vodstvo je izabranicima Josipa Šimunića osigurao kapetan Zdunić nakon 14 minuta igre, a za izjednačenje je pogodio Tauchhammer u 70. minuti utakmice.

Hrvatsku U-19 krajem ožujka očekuju susreti Elitnog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo, protiv Turske, Portugala i Slovačke.