Susret u Sinju

završila turnir
porazom od Austrije

03.03.2020.

U svom posljednjem nastupu na međunarodnom prijateljskom turniru, Hrvatska U-16 nije uspjela svladati goste iz Austrije, osvajače prvog mjesta.

U-16: HRVATSKA - AUSTRIJA 0:2 (0:1)
Prijateljska utakmica, Sinj.

Strijelci: 0:1 - Graf (21'), 0:2 - Tepecik (60')

Hrvatska: Tanjić, Čabrajić (83' Đolonga), Katinić, Buić, Matijević, Garić (46' Čuljak), Mikolčić (73' Babić), Klarić-Kukuz, Begović (46' Lukanić), Batur (46' Gibanjek), Gubijan. Izbornik: T. Rukavina.

Hrvatska reprezentacija do 16 godina starosti okončala je svoj nastup na prijateljskom turniru srazom s Austrijancima u Sinju, nakon pobjede nad Saudijskom Arabijom u Hrvacama te poraza od Rusije u Omišu.

Austrija je povela pogotkom Grafa u 21. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Tepecik nakon sat vremena igre.

U drugoj utakmici trećeg kola Rusija je pobijedila Saudijsku Arabiju rezultatom 2:1, a Austrija je naposljetku zauzela prvo mjesto na tablici sa šest osvojenih bodova, koliko ima i drugoplasirana Rusija. Hrvatska je treća, bodovno poravnata s posljednjeplasiranom Saudijskom Arabijom.