U-19 uvjerljivo
pobijedila Katar

07.10.2020.
Raspoložena Hrvatska U-19 uvjerljivo pobijedila Katar

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti visoko je porazila Katar u prijateljskoj utakmici u Lučkom.

U-19: HRVATSKA - KATAR 7:0 (3:0)
Prijateljska utakmica, Lučko.

Strijelci: 1:0 - Fruk (12'), 2:0 - Zdunić (29'), 3:0 - Zdunić (45'), 4:0 - Beljo (47'), 5:0 - Brnić (74'), 6:0 - Galešić (81'), 7:0 - Kuprešak (85')

Hrvatska: Josipović, Braut (62' Gulišija), Džankić, Galešić, Zrilić (64' Bulat), Mekić (70' Jurišić), Fruk (70' Brnić), Putnik (70' Liber), Mionić, Zdunić (62' Kuprešak), Beljo. Izbornik: J. Šimunić.

Hrvatska U-19 ugostila je vršnjake iz Katara u prijateljskom dvoboju te upisala visoku pobjedu, postigavši čak sedam pogodaka u suparničku mrežu.

Mrežu Katara načeo je Fruk nakon 12 minuta igre, a potom je sljedeća dva pogotka potpisao Zdunić. U nastavku su precizni bili Beljo, zatim Brnić nekoliko minuta po svom ulasku u igru, te naposljetku Galešić i Kuprešak. Katar je većinu drugog poluvremena odigrao s igračem manje, zbog isključenja Alhadhramija.

Izabranike Josipa Šimunića ovog tjedna još očekuje prijateljski susret sa Slovenijom.