Šego odlučio pobjednika

nadjačala Katar U-23

05.06.2021.

Hrvatska reprezentacija do 20 godina u prijateljskoj je utakmici u Velikoj Gorici svladala stariju generaciju gostiju iz Katara.

HRVATSKA U-20 - KATAR U-23 1:0 (1:0)
Prijateljska utakmica, Velika Gorica.

Strijelci: 1:0 - Šego (22')

Hrvatska: Sentić (71' Čavlina), Brajković (46' Benić), Kuprešak (71' Krizmanić), Ševelj (71' Matić), Oroz (51' Škaričić), Radić (71' Hrvoj), Hanuljak (46' Pršir), Palaversa (65' Julardžija), Ljubičić (46' Dolček), Marin (65' Fruk), Šego (65' Baturina). Izbornik: O. Vukojević.

Velika Gorica ugostila je i prijateljski dvoboj Hrvatske U-20 pod vodstvom Ognjena Vukojevića te gostujuće selekcije Katara do 23 godine starosti.

Mladi su Hrvati pobijedili rezultatom 1:0, a pobjedonosni je pogodak postigo Šego u 22. minuti dvoboja, glavom nakon udarca iz kuta koji je izveo Kuprešak.