Međunarodni prijateljski turnir

reprezentacija
osvojila treće mjesto

08.09.2021.

Hrvatska U-19 reprezentacija okončala je nastup na međunarodnom prijateljskom turniru minimalnim porazom (0:1) od Austrije.

Izabranici Josipa Šimunića na kraju su osvojili treće mjesto s četiri osvojena boda, iza Austrije (6 bodova) i Turske (5 bodova), a ispred Walesa koji je ostao bez bodova.

Strijelac pobjedonosnog pogotka za Austriju bio je Benjamin Kanuric u 51. minuti utakmice.

HRVATSKA - AUSTRIJA 0:1
ZAGREB - Pomoćni teren stadiona Maksimir. Sudac: Ivan Vučković. Pomoćnici: Dario Kolarević i Anto Marić. Strijelac: 0:1 Kanuric (51’). Žuti kartoni: Barišić, Tomljenović (Hrvatska), Kanuric, Moser, Wiesinger (Austrija).
HRVATSKA: Zadro, Bijelić (46’ Lusavec), Cvijanović, Marušić, Tomljenović, Ćubelić (50’ Bilić), Barišić, Duvnjak (60’ Krolo), Rozić (46’ Rukavina), Crnac (60’ Stojković), Brkljača (75’ Brekalo).
AUSTRIJA: Conde, Kapsamer (60’ Haas), Ivkic, Omic (46’ kanuric), Huskovic, Havel (60’ Schendl), Jasic, Omoregie (60’ Wiesinger), Querfeld (46’ Wallner), Weixelbraun (46’ Veratsching), Wydra (75’ Au Yeong).