na kraju turnira u
Japanu

17.07.2017.
Poraz Hrvatske U-18 na kraju turnira u Japanu

Izabranici Roberta Jarnija zaključili su svoj nastup u japanskoj Niigati porazom od Meksika 2:1.

U-18: HRVATSKA - MEKSIKO 1:2 (1:0)
Međunarodni turnir Niigata 2017.

Strijelci: 1:0 - Palaversa (25' - 11m), 1:1 - De la Roja Gonzalez (78'), 1:2 - De la Roja Gonzalez (84')

Hrvatska: Baždarić, Mikulić, Čolina, Radić, Palaversa, Kreković (od 76' Vuk), Franjić, Šego (od 85' Šipoš), Hlevnjak (od 85' Leš), Pršir (od 46' Hanuljak), Bajić (od 46' Mitrović). Izbornik: R. Jarni.

U trećem kolu međunarodnog prijateljskog turnira u japanskoj Niigati Hrvatska U-18 sastala se s reprezentacijom Meksika te je poražena rezultatom 2:1.

Hrvatska je, doduše, povela pogotkom Palaverse iz kaznenog udarca u 25. minuti. Preokret je Meksiku osigurao De la Roja Gonzalez u 78. i 84. minuti dvoboja.

Mlade su hrvatske nade tako zaključile turnir s po jednom pobjedom, porazom i remijem, a uoči turnira uvjerljivo su svladale selekciju domaćina Tokamachija.