Hrvatska U-19 bez
pogodaka s Latvijom

11.11.2017.
Hrvatska U-19 bez pogodaka s Latvijom

Hrvatska reprezentacija do 19 godina starosti odigrala je na Valbruni neriješenih 0:0 s Latvijom u drugom kolu kvalifikacijskog turnira za EP.

U-19: HRVATSKA - LATVIJA 0:0 (0:0)
Kvalifikacije za EP U-19, Skupina 1, Rovinj

Strijelci: -

Hrvatska: Horkaš, Hujber, Majcenić, Ivić, Briški, Palaversa (od 46' Teklić), Špikić, Nejašmić, Javorčić (od 76' Šego), Maganjić (od 68' Ćuže), Kulenović. Izbornik: R. Jarni.

Nakon sigurne pobjede nad San Marinom na otvaranju turnira, Hrvatska U-19 pod vodstvom izbornika Roberta Jarnija snage je odmjerila i s vršnjacima iz Latvije.

Iako je Latvija od 40. minute igrala bez isključenog kapetana Soloveičkisa, a Hrvatska je imala više od 20 pokušaja, 11 kornera te jednom pogodila i okvir gola, rezultat je ostao početnih 0:0.

U drugoj utakmici drugog kola, Danska je svladala San Marino 4:0, a u trećem se kolu sastaju upravo Hrvatska i Danska (14. studenoga, Kunfin, 14:00). Plasman u Elitno kolo izborit će dvije najbolje momčadi.