i Hajduka, Rijeka
uvjerljiva

18.03.2018.
Sjajan derbi Osijeka i Hajduka, Rijeka uvjerljiva

Odličnu, neizvjesnu te pogocima i prigodama bogatu utakmicu odigrali su u Gradskom vrtu Osijek i Hajduk (3:3), dok je Rijeka na Rujevici visoko porazila Cibaliju (5:1).

Osijek - Hajduk 3:3 (2:2)

• Gyurcso na samom početku lijepo uposlio Bašića za vodstvo, uzvratio Boban posluživši Marića za 1:1 u 22. minuti
• Lopa pogađa iz slobodnog udarca (38') za prednost Osijeka, Gentsoglou ubrzo odbijenu loptu pretvara u 2:2
• Ubačaj Saida (58') u svoju mrežu skreće Šimunec, konačnih 3:3 postavlja Hajradinović s 11 metara (77')

• Počasni pogodak Cibalije postigao je Galić glavom u 84. minuti
• Vinkovčani na četiri boda zaostatka za osmoplasiranom Istrom 1961, uz utakmicu više, te s tri boda više od Rudeša