do prvog pogotka,
Rusi do pobjede

19.11.2018.
Novo Vrijeme Apfel do prvog pogotka, Rusi do pobjede

Hrvatski malonogometni prvak, Novo Vrijeme Apfel, odigrao je u nedjelju završnu utakmicu na turniru Elitnog kola Lige prvaka u Portugalu.

Makarani su u prva dva kola među europskom elitom snage odmjeravali s portugalskim velikanima Benficom i Sportingom, a u trećem su se kolu sastali s ruskim predstavnikom Sibirjakom.

U prvom poluvremenu pogodaka nije bilo, a Novo Vrijeme Apfel povelo je u 23. minuti preko Osredkara. Međutim, Sibirjak je u završnih deset minuta režirao preokret - za konačnih 3:1 pogađali su Islamov, Joan i Bastrikov.

Međusobni okršaj lisabonskih momčadi za prvo mjesto i plasman na Final Four okončan je bez pobjednika (1:1) te je prvo mjesto pripalo prošlosezonskom finalistu Sportingu zbog bolje gol-razlike.