remizirala sa
Slovencima u Medulinu

10.12.2018.
Hrvatska U-15 remizirala sa Slovencima u Medulinu

Hrvatska reprezentacija do 15 godina odradila je prvi ovotjedni prijateljski susret sa Slovenijom, a rezultat je naposljetku bio neriješen.

U-15: HRVATSKA - SLOVENIJA 1:1 (1:1)
Prijateljska utakmica, Medulin.

Strijelci: 0:1 - Černe (2'), 1:1 - Čuljak (14')

Hrvatska: Tanjić, Gubijan, Klančir, Živković, Žagmeštar, Capan, Šimić (64' Buljanović), Dizdarević, Čuljak, Rukavina, Ivić. Izbornik: T. Gričar.

Hrvatski reprezentativci za uzrast do 15 godina nalaze se u Istri, gdje su na rasporedu dvije prijateljske utakmice sa slovenskim vršnjacima, a prva je završena bez pobjednika.

Za slovensko vodstvo pogodio je Černe već u drugoj minuti dvoboja, a ni na izjednačenje se nije dugo čekalo. Igrala se 14. minuta kada je Čuljak postavio konačnih 1:1.

Druga utakmica nacionalnih selekcija Hrvatske i Slovenije na rasporedu je u srijedu, 12. prosinca s početkom u 10:00 sati, također u Medulinu.