osvojila jubilarno
20. prvenstvo
veterana HNS-a

29.09.2019.

U organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza u Poreču je tijekom vikenda održano jubilarno 20. prvenstvo veterana HNS-a.

Momčad veterana Lokomotiva Fimatosport Zagreb osvojila je prvo mjesto na 20. jubilarnom prvenstvu veterana HNS-a, zahvaljujući pobjedi u finalnom susretu (2:0) nad momčadi Halubjan Viškovo.

Najbolji igrač turnira je Jerko Leko iz pobjedničke momčadi, iz koje dolazi i najbolji vratar Mario Jozić, dok je najbolji strijelac s osam postignutih pogodaka Dalibor Vale iz momčadi Pazin veterani.

Treće mjesto osvojili su veterani AK Siget-HD Zagreb, dok su četvrti Pazin veterani. Na prvenstvu je sudjelovalo 26 momčadi iz cijele Hrvatske.

Pehar i zlatne medalje pobjedniku 20. prvenstva veterana HNS -a dodijelili su viši savjetnik predsjednika HNS-a Davora Šukera, Zorislav Srebrić, i predsjednik Komisije za veteranski nogomet i član Izvršnog odbora HNS-a, Davor Ivić.