Modrića, Real
uvjerljiv

18.01.2014.
Nova asistencija Modrića, Real uvjerljiv

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić dao je svoj doprinos uvjerljivom slavlju Real Madrida na gostovanju kod Betisa.

Real Madrid svladao je momčad Betisa u 20. kolu španjolskog nogometnog prvenstva visokim rezultatom 5:0, a ponovno je raspoložen bio i Luka Modrić.

Madriđane je u vodstvo doveo Cristiano Ronaldo u desetoj minuti utakmice, a na 2:0 povisio je Gareth Bale iz slobodnog udarca u 25. minuti.

U sudačkoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu Modrić je ušao u kazneni prostor domaćina te nakon jednog driblinga uposlio Karima Benzemu, koji postiže treći pogodak za goste.

Posao su u drugom poluvremenu dovršili Angel di Maria te Alvaro Morata.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu za Real Madrid, koji se barem do nedjelje bodovno poravnao s vodećim dvojcem, Barcelonom i Atletico Madridom.