strijelac za juniore
Hajduka

15.04.2013.
Belmin Vila četverostruki strijelac za juniore Hajduka

Juniori Hajduka na gostovanju kod Marsonije u Slavonskom Brodu u 24. kolu Prve HNL - juniori pobijedili su 4:0. Zanimljivost ovog rezultata je činjenica da su svi golovi postignuti u drugom poluvremenu, ali još je zanimljiviji podatak da iza sva četiri pogotka stoji isti strijelac: Belmin Vila.

Napadač juniorske momčadi Hajduka upisao se u strijelce u 48. minuti, potom u 73. i 76. da bi konačnih 0:4 postavio u 89. minuti.

Inače, Belmin Vila rođen je 27. srpnja 1994. godine u Visokom u Bosni i Hercegovini, a nogometom se aktivno bavio u FK Željezničar-Sarajevo. U Hajduk je došao u kolovozu prošle godine od kada nastupa za juniorsku momčad za koju je u prvenstvu Prve HNL postigao, s ova četiri, ukupno 10 pogodaka.