Hrvatska treća u
Mađarskoj

06.08.2013.
Hrvatska treća u Mađarskoj

Hrvatska U-17 reprezentacija je pobjedom protiv Izraela osvojila treće mjesto na međunarodnom turniru u Mađarskoj.

Nakon osvojenog drugog mjesta u skupini poslije pobjede nad Albanijom i poraza od Češke, Hrvatska je u utakmici za 3. mjesto svladala selekciju Izraela s 1:0.

Hrvatski kadeti nisu uspjeli okruniti nadmoć u prvom poluvremenu, no u 66. minuti Špoljarić je konačno otključao bravu Izraelaca i tako Hrvatskoj donio drugu pobjedu u Mađarskoj.

Turnir je osvojila reprezentacija Srbije koja je s 3:2 svladala Češku, dok je u utakmici za peto mjesto Albanija bila bolja od Mađarske s 2:1.

Hrvatska - Izrael 1:0

Hrvatska: Gujić (od 36. Glasnović), Plantak, Kulenović, Ćosić, Čolić, Bitunjac, Lucić (od 36. Knežević), Ždinjak (od 36. Miklić), Čorić (od 55. Špoljarić), Vlašić (od 36. Rašić), Mrkonjić (od 60. Balić).