drugom susretu u
Srbiji

13.12.2013.
Remi Hrvatske U-17 u drugom susretu u Srbiji

Dva dana poslije poraza od Srbije u prvoj od dvije prijateljske utakmice, Hrvatska U-17 odigrala je s istim protivnikom utakmicu u kojoj se mreže nisu tresle.

U-17: SRBIJA - HRVATSKA 0:0 (0:0)
Prijateljska utakmica.
Stara Pazova, Srbija.

Strijelci: -

Hrvatska: Gujić, Cerovec, Anočić, Balić, Benković, Kulenović, Vlašić, Bitunjac, Ćorić, Čabraja, Božić. (Još su igrali: Maloku, Grubišić, Špoljarić i Miklić).

U drugom prijateljskom nastupu protiv vršnjaka iz Srbije, hrvatska nacionalna selekcija do 17 godina starosti, pod vodstvom izbornika Luke Pavlovića, izborila je neriješen rezultat.

Nakon poraza u prvom susretu, koji je odigran prije dva dana, Srbija i Hrvatska odigrale su utakmicu bez golova, 0:0.

Izbornik Pavlović u prvu je postavu ovoga puta uvrstio Božića umjesto Miklića, koji je priliku dobio s klupe.

U srijedu je reprezentacija Srbije slavila 4:1, a jedini je strijelac za Hrvatsku bio Vlašić.