Parku mladeži i
Koprivnici

01.11.2014.
Bez pobjednika u Parku mladeži i Koprivnici

Prve dvije utakmice 14. kola MAXtv Prve lige završile su bez pobjednika: Split i Dinamo u Parku mladeži odigrali su bez pogodaka dok je utakmica Slaven Belupo-Rijeka završila rezultatom 1:1.

Riječani su poveli u prvom poluvremenu još jednim pogotkom Kramarića, ovoga puta iz kaznenog udarca da bi borbeni i požrtvovni domaćini uspjeli poravnati rezultat u nastavku susreta zahvaljujući spretnom Ozobiću.

Momčad Slaven Belupa nakon smjene trenera Scorie na ovoj utakmici vodio je sportski direktor Josip Omrčen Čeko.

SPLIT-DINAMO   0 : 0

Split: Park mladeži, gledatelja 1.800

Suci: Bruno Marić, Miro Grgić, Dejan Berger, Ante Vučemilović-Š., kontrolor suđenja Damir Volf, delegat utakmice Milan Rukavina

SPLIT: Danijel Zagorac-kapetan, Denis Glavina, Branko Vrgoč, Tomislav Glumac, Goran Roce (62. Mate Bilić, 75. Ivan Jukić), Mario Kvesić, Marko Rog (90. Marin Roglić), Tomislav Dujmović, Miloš Vidović, Nino Galović, Ivan Ibriks, trener: Ivan Matić

DINAMO: Eduardo Carvalho-kapetan, El Arabi Hilal Soudani, Luiz Ibanes, Jozo Šimunović, Ivo Pinto, Domagoj Antolić-kapetan, Arijen Ademi, Wilson Bruno Eduardo (62. Marko Pjaca), Jeremy Taravel, Marcelo Brozović, Duje Čop (75. Junior Fernandes), trener: Zoran Mamić

Žuti kartoni: Šimunović, Dujmović, C. Eduardo

SLAVEN BELUPO-RIJEKA     1 : 1 (0:1)

Koprivnica: Gradski stadion, gledatelja 2.200

Suci: Goran Gabrilo, Mario Pepur, Hrvoje Radić, Željko Frković, kontrolor suđenja Josip Stipković, delegat utakmice Branislav Škeva

SLAVEN BELUPO: Ivan Kardum, Dario Melnjak, Mato Grgić-kapetan, Edson Da Silva (72. Ivan Fuštar), Ljuban Crepulja, Petar Brlek, Dominik Glavina (58. Danijel Cesarec), Goran Paracki, Marko Mirić, Vedran Purić, Filip Ozobić (83. Davor Vugrinec), trener -

RIJEKA: Ivan Vargić, Mato Jajalo, Anas Sharbini-kapetan, Ivan Tomečak, Marko Lešković, Goran Cvijanović (81. Ivan Močinić), Matej Mitrović, Zoran Kvržić (88. Josip Ivančić), Marin Leovac, Vedran Jugović (72. Ermin Zec), Andrej Kramarić, trener Matjaž Kek

Strijelci: 0:1 Kramarić (35.,11m), 1:1 Ozobić (60.)

Žuti kartoni: Ozobić, Purić, Vešović, Crepulja