bez golova,
Split-Zagreb 2:2

23.11.2014.
Lokomotiva i Slaven bez golova, Split-Zagreb 2:2

Momčadi Lokomotive i Slaven Belupa odigrale su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici utakmicu bez pogodaka dok je Split pobijedio Zagreb 2:1.

U prvom poluvremenu utakmice u Parku mladeži u samo dvije minute sudac Matoc dosudio je dva kaznena udarca koja su skrivili igrači Zagreba zbog igranja rukom: prvi pokušaj Cikalleshia uspio je obranom zaustaviti vratar Livaković da bi u drugom pokušaju napadač Splita bio uspješan.

U nastavku susreta nakon odmora Cikalleshi je udarcem s oko 20 metara još jednom svladao Livaković da bi nadu Zagrebu vratio Kolinger nakon ubačaja iz kuta.

Napori Zagreba da dođe do boda isplatili su se u zadnjoj minuti kada je Boban bio brži od vratara Zagorca i uspio jednu odbijenu loptu iskosa s lijeve strane ubaciti u mrežu za konačnih 2:2.

LOKOMOTIVA-SLAVEN BELUPO   0 : 0

Zagreb: Stadion NK Zagreb, gledatelja 400

Suci: Domagoj Vučkov, Borut Križarić, Dražen Fejer, Igor Križarić, kontrolor suđenja Tomislav Šetka, delegat utakmice Ivan Šutalo

LOKOMOTIVA: Simon Sluga, Mario Musa-kapetan, Tomislav Mrčela, Damir Šovšić (62, Luka Begonja), Filip Mrzljak, Domagoj Pavičić, Ante Rukavina, Jerko Leko, Herdi Prenga, Mirko Marić (46. Petar Mišić), Jan Doležal (80. Marko Kolar), trener Tomislav Ivković

SLAVEN BELUPO: Ivan Kardum, Dario Melnjak, Edson Da Silva (90.+1 Mato Grgić), Ljuban Crepulja, Davor Vugrinec (60. Danijel Cesarec), Vedran Purić, Petar Brlek, Goran Paracki, Ivan Fuštar, Filip Ozobić, Mateas Delić-kapetan (87. Marko Mirić), trener Ante Čačić

Žuti kartoni: Prenga, Mrčela, Mrzljak

SPLIT?ZAGREB    2 : 2    (1:0)

Split: Park mladeži, gledatelja 800

Suci: Marko Matoc, Jerko Crnčić, Goran Loparac, Bruno Marić, kontrolor suđenja Branko Stipković, delegat utakmice Darko Matošić

SPLIT: Danijel Zagorac-kapetan, Denis Glavina, Tomislav Glumac, Mario Kvesić (60. Miloš Vidović), Marko Rog, Tomislav Dujmović, Dario Rugašević, Nino Galović-kapetan, Ivan Ibriks, Henri Belle (68. Dražen Bagarić), Sokol Cikalleshi, trener: Ivan Matić

ZAGREB: Dominik Livaković, Filip Krovinović, Dino Bevab, Robert Mudražija (80. Vedran Jurjević), Denis Kolinger, Valentino Stepčić, Dino Štiglec, Božo Musa, Lovro Medić, Edin Šehić (60. Bruno Boban), Gabrijel Boban, trener Željko Kopić

Strijelci: 1:0 Cikalleshi (33.,11m), 2:0 Cikalleshi (53.), 2:1 Kolinger (55.), 2:2 G. Boban (90.)

Žuti kartoni: Rugašević, G. Boban,