Rog i Doležal
pogodili za remi

28.11.2014.
Rog i Doležal pogodili za remi

Lokomotiva i Split ogledom na stadionu u Kranjčevićevoj ulici otvorili su 17. kolo MAXtv Prve lige: završilo je bez pobjednika 1:1.

Vrlo borbena utakmica donijela je samo dva pogotka i to u drugom poluvremenu: poveli su gosti pogotkom Roga koji je izbjegao pažnji obrane Lokomotive i iskosa s lijeve strane izašao sam na vratara Slugu i pogodio suprotni kut.

Domaćin je do poravnanja došao desetak minuta kasnije iz brze kontre u kojoj je Mišić uposlio Rukavinu koji je krenuo sam na vratara Zagorca i nesebično uposlio potpuno slobodnog Doležala kojem nije bilo teško pogoditi mrežu.

Momčad Splita tako je upisala i osmu neodlučenu utakmicu u tekućem prvenstvu.

17. kolo MAXtv Prve lige:  LOKOMOTIVA-SPLIT     1 : 1 (0:0)

Zagreb: Stadion NK Zagreb, gledatelja 300

Suci: Ante Vučemilović, Tomislav Petrović, Miro Grgić, Marko Matoc, kontrolor suđenja Damir Volf, delegat utakmice Zoran Pandža

LOKOMOTIVA: Simon Sluga, Mario Musa-kapetan, Josip Čalušić (5. Karlo Bartolec), Luka Begonja, Domagoj Pavičić, Ante Rukavina, Karlo Bručić, Filip Mrzljak (46. Petar Mišić), Jerko Leko, Herdi Prenga, Jan Doležal (81. Jakov Biljan ), trener Tomislav Ivković

SPLIT: Danijel Zagorac-kapetan, Denis Glavina (88. Ivan Jukić), Tomislav Glumac, Mario Kvesić, Miloš Vidović, Marko Rog, Dario Rugašević, Nino Galović, Ivan Ibriks, Henri Belle (72. Dražen Bagarić), Sokol Cikalleshi (78. Antonio Mršić), trener: Ivan Matić

Strijelac: 0:1 Rog (56.), 1:1 Doležal

Žuti kartoni: Musa, Rugašević, Mršić, Kvesić