do boda u sudačkoj
nadoknadi

12.12.2014.
Split na Stanovima do boda u sudačkoj nadoknadi

Zadar i Split otvorili su 19. kolo MAXtv Prve lige, posljednje koje se igra u jesenskom dijelu prvenstva: završilo je neodlučeno 1:1.

U prvom poluvremena nije bilo pogodaka da bi Zadar na samom početku drugog poluvremena poveo pogotkom Jerbića nakon ubačaja Banovića.

Kada se činilo da će borbeni domaćini doći do vrijedne pobjede, u prvoj minuti sudačke nadoknade Bagarić je bio najspretniji pred vratarem Gluićem i poravnao rezultat.

19. kolo MAXtv Prve lige:  ZADAR-SPLIT     1 : 1   (0:0)

Zadar: Stadion Stanovi, gledatelja 500

Suci: Ivan Bebek, Goran Pataki, Bojan Zobenica, Ivica Radošević, Marin Vidulin, Dario Bel, kontrolor suđenja Igor Pristovnik, delegat utakmice Jure Zečević

ZADAR: Tomo Gluić, Ivan Šimurina, Domagoj Pušić, Jakov Surać-kapetan (62. Josip Anić), Ivor Weitzer, Jure Jerbić, Ivan Pešić, Igor Banović, Frane Ikić, Mirko Hrgović (19. Roberto Viduka), Jurica Buljat (54. Vedran Ješe), trener- Miroslav Blažević

SPLIT: Danijel Zagorac-kapetan, Ivan Jukić, Ante Majstorović, Goran Roce (65. Antonio Mršić), Mario Kvesić (76. Dražen Bagarić), Miloš Vidović, Marko Rog, Tomislav Radotić, Nino Galović, Ivan Ibriks (82. Ante Erceg), Sokol Cikalleshi, trener: Ivan Matić

Strijelci: 1:0 Jerbić (47.), 1:1 Bagarić (90.+1)

Žuti kartoni: Anić, Pušić