strijelac u prvom
nastupu

20.07.2015.
Srna asistent u prvom kolu, Čop strijelac u prvom nastupu

Duje Čop postigao je pogodak za pobjedu u svom prvom nastupu za Malagu, a Darijo Srna bio je asistent u prvom kolu ukrajinskog prvenstva.

Nakon posudbe iz Cagliarija u Malagu, napadač Duje Čop odmah se upisao u listu strijelaca.

Španjolski je prvoligaš igrao prijateljski susret protiv njemačkog Freiburga, a upravo je Čop postigao jedini, pobjedonosni pogodak na utakmici.

Precizan je bio glavom u 74. minuti, a u igru je bio ušao u nastavku utakmice.

U prvom kolu novog ukrajinskog prvenstva, Šahtar je pobijedio Oleksandriju rezultatom 2:0, a asistent za prvi pogodak Teixeire u 23. minuti bio je kapetan kluba i hrvatske reprezentacije Darijo Srna.

Teixeira je u završnici zabio i drugi gol, a Srna je odigrao cijelu utakmicu. Od prve je minute zaigrao i Eduardo Alves da Silva, koji je zamijenjen sredinom drugog poluvremena.