Gol Badelja, Rakitić
dvostruki asistent

24.11.2013.
Gol Badelja, Rakitić dvostruki asistent

HSV je na svom terenu svladao Hannover uz pogodak Milana Badelja, a Ivan Rakitić dao je svoj obol slavlju Seville u gradskom derbiju.

U 13. kolu Bundeslige Hamburger SV ugostio je momčad Hannovera i slavio rezultatom 3:1. Gosti su poveli preko Husztija u 28. minuti, no samo tri minute poslije izjednačio je Milan Badelj, koji je vrlo dobro reagirao na jednu odbijenu loptu i pospremio je u mrežu udarcem s 20 metara.

Beister je donio prednost HSV-u na početku nastavka, a pobjedu domaćina potvrdio je Calhanoglu u 84. minuti.

Badelj je odigrao cijeli susret, kao i Ivo Iličević, a obojica su u drugom poluvremenu dobila žute kartone.

U 14. kolu Primere odigran je i gradski derbi između Seville i Betisa, a Sevilla je uvjerljivo osvojila sva tri boda.

Pobijedila je 4:0, a kapetan Ivan Rakitić ubilježio je dvije asistencije. Na njegov ubačaj iz slobodnog udarca pri kraju prvog poluvremena drugi je pogodak Seville postigao Mbia, a nakon Rakitićevog udarca iz kuta pri kraju drugog poluvremena konačni je rezultat glavom postavio Iborra.