Vatreni vikend: Čop, Mandžukić ili Pjaca?

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

53%
Marko Pjaca
39%
Ukupno glasova: 291

Lovre Kalinić (Hajduk) - igrao od početka do kraja u Jadranskom derbiju Rijeke i Hajduka, koji je pripao Rijeci 1:0.
Danijel Subašić (Monaco) - odradio svih 90 minuta i sačuvao svoju mrežu na gostovanju kod Nantesa (0:0).
Ivan Vargić (Rijeka) - igrao od početka do kraja u Jadranskom derbiju Rijeke i Hajduka, koji je pripao Rijeci 1:0.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - u ruskom prvenstvu traje zimska stanka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - ušao u igru na poluvremenu gostujućeg dvoboja u Mainzu, u kojemu su Apotekari poraženi 3:1.
Marin Leovac (PAOK) - igrao do 82. minute u domaćoj pobjedi protiv Asterasa 2:0.
Marko Lešković (Rijeka) - zbog ozljede propustio Jadranski derbi i pobjedu nad Hajdukom 1:0.
Dejan Lovren (Liverpool) - zbog ozljede nije konkurirao za finale engleskog Capital One Cupa s Manchester Cityjem, odlučeno jedanaestercima u korist Cityja.
Hrvoje Milić (Hajduk) - igrao svih 90 minuta u porazu u Jadranskom derbiju kod Rijeke (0:1).
Goran Milović (Chongqing Lifan) - novo izdanje kineskog prvenstva počinje u ožujku.
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio Dinamov domaći ogled sa Splitom i pobjedu 1:0.
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - u porazu 0:1 kod AEK-a odradio svih 90 minuta.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - odigrao cijelu utakmicu protiv Splita (1:0).
Darijo Srna (Šahtar) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - u ukrajinskom prvenstvu traje zimska stanka.
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - Sassuolo u ponedjeljak gostuje kod Lazija.

Milan Badelj (Fiorentina) - Fiorentina u ponedjeljak dočekuje Napoli.
Marcelo Brozović (Internazionale) - zbog žutih kartona propustio okršaj s Juventusom (0:2).
Alen Halilović (Sporting Gijon) - protiv Espanyola ušao u igru u 57. minuti, a Sporting je kod kuće poražen 4:2.
Mato Jajalo (Palermo) - ostao među pričuvama u domaćem ogledu s Bolognom (0:0).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao na klupi za gradski derbi protiv Atletico Madrida (0:1).
Ivan Močinić (Rijeka) - odradio cijelu utakmicu u Jadranskom derbiju i pobjedi nad Hajdukom 1:0.
Luka Modrić (Real Madrid) - odigrao svih 90 minuta u gradskom derbiju protiv Atletico Madrida (0:1).
Mario Pašalić (Monaco) - nije konkurirao za gostovanje kod Nantesa (0:0).
Ivan Rakitić (Barcelona) - u 75. minuti domaće utakmice protiv Seville (2:1) zamijenio Roberta.

Duje Čop (Malaga) - postigao jedini gol svoje momčadi u remiju kod Real Sociedada 1:1, iz blizine u 56. minuti. Igrao do 85. minute, kada ga je zamijenio Duda.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - Fiorentina u ponedjeljak dočekuje Napoli.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - nije ulazio u igru u porazu Hoffenheima kod Borussije iz Dortmunda (1:3).
Mario Mandžukić (Juventus) - igrao od početka do kraja u pobjedi protiv Intera (2:0) te zaslužio brojne medijske pohvale za svoja dva povratnička nastupa poslije ozljede, uključujući i onaj u Ligi prvaka protiv Bayerna.
Ivica Olić (HSV) - nije konkurirao za domaći susret protiv Ingolstadta (1:1).
Ivan Perišić (Internazionale) - igrao protiv Juventusa (0:2) od 73. minute, zamijenivši Tellesa.
Marko Pjaca (Dinamo) - odlučio utakmicu protiv Splita na Maksimiru vrlo lijepim udarcem u suprotne rašlje u 63. minuti, za konačnih 1:0, a igrao je od početka do kraja.
Ante Rebić (Verona) - u porazu kod Udinesea 0:2 igrao od 55. minute, kada je zamijenio Pazzinija.
Anas Sharbini (Osmanlispor) - nije konkurirao za gostujuću pobjedu kod Trabzonspora (2:1).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s nastupima u prijateljskim utakmicama u 2015. godini)