Perišić asistirao za
pobjedu

09.04.2016.
Mandžukić golom poveo preokret, Perišić asistirao za pobjedu

Mario Mandžukić i Ivan Perišić u subotu su proslavili pobjede svojih momčadi u Serie A, uz svoj vrijedan doprinos.

Juventus je u 32. kolu talijanskog prvenstva gostovao kod Milana, a domaćin je poveo preko Alexa u 18. minuti dvoboja.

Igrala se 27. minuta kada je hrvatski napadač Mario Mandžukić glavom spustio loptu Morati, a on mu uzvratio asistencijom. Mandžukić je udarcem s desetak metara svladao Donnarummu i poravnao na 1:1.

Pobjedu Juventusu naposljetku je donio Pogba sredinom nastavka, a Mandžukić je odigrao cijeli susret.

Inter je također ubilježio gostujuću pobjedu, a za tri boda kod Frosinonea dovoljan im je bio jedan pogodak.

Postigao ga je Icardi u 74. minuti, glavom na ubacivanje reprezentativca Ivana Perišića, koji je poput Marcela Brozovića odradio svih 90 minuta u redovima crno-plavih.