potvrdio pobjedu

17.04.2016.
Badelj asistent za vodstvo, Eduardo potvrdio pobjedu

Milan Badelj ubilježio je u nedjelju asistenciju protiv Vrsaljkovog Sassuola, dok je Eduardo Alves da Silva Šahtaru pomogao svladati Olimpik.

Fiorentina je u 33. kolu talijanskog prvenstva dočekala Sassuolo i pobjedom 3:1 uzela sva tri boda.

Za vodstvo je u 10. minuti glavom pogodio Rodriguez, nakon što je u kazneni prostor ubacio hrvatski reprezentativni vezni igrač Milan Badelj.

U drugom je poluvremenu izjednačio Berardi, da bi Iličić i Consigli autogolom donio slavlje domaćim nogometašima. Badelj, kao i Nikola Kalinić, igrali su cijelu utakmicu, dok je kod Sassuola Šime Vrsaljko izašao u 73. minuti.

U Ukrajini je Šahtar iz Donecka pobijedio gradskog rivala, momčad Olimpika, a prva dva gola za Šahtar u Wellington i Marlos u drugom poluvremenu. "Točku na i", gol za konačnih 3:0, postigao je Eduardo Alves da Silva u 90. minuti.

Eduardo je u igru ušao na poluvremenu umjesto Gladkija, dok je kapetan kluba i reprezentacije Darijo Srna propustio ovaj ogled.