Ove nedjelje zaključeno je 31. kolo MAXtv Prve lige, a u istom su se istaknula trojica igrača koji konkuriraju za najboljeg igrača kola.

43%
Ivan Vargić
35%
Ukupno glasova: 54

Susretima Splita i Inter-Zaprešića te Istre 1961 i Osijeka otvoreno je ovoga petka 31. kolo MAXtv Prve lige, a obje utakmice završene su bez postignutog pogotka i podjelom bodova. Subota je donijela minimalne pobjede Rijeke i Dinama nad Lokomotivom, odnosno, Zagrebom da bi u nedjelju kolo zaključili Slaven Belupo i Hajduk još jednim dvobojem koji završava bez golova i pobjednika.

Trojica igrača u 31. kolu tako ponovno konkuriraju za najboljeg igrača kola.

Jeremy Taravel strijelac je jedinog gola u susretu hrvatskog prvaka sa Zagrebom. U 39. minuti kazneni je udarac realizirao Taravel i tako donio tri boda Dinamu.

Mario Gavranović istaknuo se u pobjedi Rijeke s nekoliko prilika i jedinim i pobjedničkim pogotkom. U 59. minuti Marin Tomasov ubacuje iz kornera, Marko Vešović prenosi loptu, a Gavranović je koristi kako bi zabio za 1:0.

Ivan Vargić iskazao se u pobjedi Rijeke nad Lokomotivom obranivši u 48. minuti kazneni udarac Mirku Mariću.