Čop strijelac,
Brozović asistent

15.05.2016.
Čop strijelac, Brozović asistent

Duje Čop zaključio je svoju sezonu u Primeri golom protiv Las Palmasa, a Marcelo Brozović pomogao je Interu zabiti u porazu kod Sassuola.

U posljednjem kolu Primere, Malaga je ugostila Las Palmas i pobijedila 4:1, a novi je pogodak upisao hrvatski napadač Duje Čop.

Čop je mrežu zatresao u 26. minuti, spretnim udarcem glavom na ubačaj Torresa, za vodstvo domaće momčadi.

Potom je izjednačio Willian Jose, da bi Charles iz kaznenog udarca te Atsu i još jednom Charles osigurali sva tri boda Malagi.

Čop je igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio Duda.

U završnom kolu Serie A Inter je u subotu gostovao kod Sassuola, gdje je poražen 3:1, a jedini pogodak za crno-plave postigao je Palacio u 32. minuti susreta. Asistirao mu je Marcelo Brozović, koji je domaćem braniču oteo loptu i uposlio svog napadača.

Brozović je odigrao cijelu utakmicu, Šime Vrsaljko ostao je na klupi Sassuola, a Ivan Perišić nije kandidirao za sastav Intera.