Reprezentacija > Muška > A

Novi pogodak Vatrenog braniča

Vida strijelac i na
ligaškom otvaranju

23.07.2016.
Vida strijelac i na ligaškom otvaranju
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Nakon pogotka u domaćem Superkupu, Domagoj Vida upisao se u listu strijelaca i u prvom kolu novog ukrajinskog prvenstva.

U prvom kolu ukrajinske nogometne lige kijevski je Dynamo dočekao Oleksandriju, sljedećeg Hajdukovog suparnika u Europskoj ligi, te na domaćem terenu pobijedio s uvjerljivih 5:1.

Prva je tri pogotka za Kijevljane postigao Moraes, četvrti je zabio Bujalski, da bi u 79. minuti reprezentativni branič Domagoj Vida još jednom zatresao protivničku mrežu, nakon što je već zabio Šahtaru u Superkupu.

Vida je odigrao cijelu utakmicu za Dynamo.

U prvom ovosezonskom ligaškom nastupu Šahtara i domaćoj pobjedi nad Zirkom 4:1, jedan je pogodak postigao Eduardo Alves da Silva, koji je igrao do 72. minute. Darijo Srna odradio je cijeli dvoboj.

Još vijesti