bod Real Madrida u El
Clasicu

03.12.2016.
Modrić asistent za bod Real Madrida u El Clasicu

U vječnom španjolskom derbiju Barcelone i Real Madrida pobjednika nije bilo, a kapetan Vatrenih Luka Modrić pomogao je gostima izbjeći poraz u samoj završnici.

U sklopu 14. kola Primere odigran je još jedan El Clasico, sraz Barcelone i Real Madrida, a na stadionu Camp Nou ovoga je puta semafor naposljetku pokazivao neriješenih 1:1.

Barcelona je povela u 53. minuti pogotkom Suareza, da bi u 90. minuti hrvatski kapetan Luka Modrić ubacio iz prekida, a Ramos glavom zatresao mrežu za remi.

Modrić je odigrao cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić također je bio u udarnoj postavi Kraljevskog kluba. Njega je u 86. minuti zamijenio Diaz, dok je u sastavu Barcelone nakon sat vremena igre Ivan Rakitić svoje mjesto na terenu prepustio Iniesti.

Na tablici je vodeći Real Madrid zadržao šest bodova prednosti ispred drugoplasirane Barcelone.