Hrvatske nad
Nizozemcima

06.12.2016.
Nova pobjeda Hrvatske nad Nizozemcima

I u drugom prijateljskom okršaju u Rotterdamu, hrvatska reprezentacija u futsalu svladala je domaćina Nizozemsku.

NIZOZEMSKA - HRVATSKA 2:5 (2:4)
Prijateljska utakmica, Rotterdam.

Strijelci: 0:1 - Marinović (7'), 0:2 - Jelovčić (7'), 1:2 - El Morabiti (10'), 1:3 - Postružin (20'), 1:4 - Marinović (20'), 2:4 - Mossaoui (20'), 2:5 - Kanjuh (28')

Hrvatska: Jukić, Kanjuh, Grcić, Grbeša, Babić, Jelovčić, Marinović, Perić, Novak, Grbić, Luketin, Postružin, Cvjetković, Horvat. Izbornik: M. Stanković.

Nakon 4:1 u prvom susretu u ponedjeljak, Hrvatska je u utorak u Rotterdamu ponovno upisala sjajnu pobjedu nad svojim ovotjednim domaćinom, nacionalnom selekcijom Nizozemske.

Dva su pogotka prednosti hrvatskoj izabranoj vrsti osigurali Marinović i Jelovčić u sedmoj minuti, da bi El Morabiti u desetoj smanjio na 2:1.

U uzbudljivoj završnici prvog poluvremena, Postružin i Marinović povećavaju hrvatsko vodstvo na 4:1, a potom Mossaoui postiže drugi pogodak Nizozemaca. U drugom je poluvremenu Kanjuh postavio konačnih 5:2.

Hrvatski malonogometaši i u drugom susretu svladali su Nizozemsku, ovoga puta s 5:2. Bravo momci! #BudiPonosan #futsal