Pogodak Perišića,
preokret Intera

14.01.2017.
Pogodak Perišića, preokret Intera

U novoj pobjedi milanskog Intera u Serie A novi je pogodak postigao hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Nakon što je proteklog vikenda postigao oba pogotka za pobjedu Intera kod Udinesea (2:1), Ivan Perišić ponovno se upisao u listu strijelaca u talijanskom prvenstvu.

Inter je u 20. kolu kod kuće svladao Chievo 3:1, premda su gosti poveli u 34. minuti preko Pellissiera. Tih 1:0 za Chievo stajalo je na semaforu sve do 69. minute, kada je Icardi poravnao rezultat.

U 86. minuti Perišić se probio po desnoj strani i prizemnim udarcem svladao vratara Chieva za vodstvo Intera 2:1, da bi Eder u sudačkoj nadoknadi potvrdio slavlje crno-plavih (3:1).

Perišić, koji je postigao sedam ligaških pogodaka ove sezone, uz četiri asistencije, odradio je cijelu utakmicu, a Marcelo Brozović nije kandidirao za susret zbog žutih kartona.