Vatreni vikend: Antolić, Leovac ili Kramarić?

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

13%
Andrej Kramarić
69%
Ukupno glasova: 134

Lovre Kalinić (Gent) - Gent je poražen kod Oostendea 4:3, a Kalinić je branio od početka do kraja susreta.
Dominik Livaković (Dinamo) - nije konkurirao za gostovanje u Zaprešiću i pobjedu kod Intera 3:0.
Danijel Subašić (Monaco)
 - branio cijelu utakmicu na gostovanju kod Nancyja, gdje je Monaco ubilježio sva tri boda (3:0).
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u pobjedničkoj golijadi protiv Sampdorije u Rimu (7:3).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Moskovljani su remizirali kod Anžija 0:0, a Ćorluka nije kandidirao zbog ozljede tetive.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - igrao svih 90 minuta u gostujućem remiju kod Ingolstadta (1:1).
Marin Leovac (PAOK) - proslavio osvajanje trofeja Grčkog kupa zahvaljujući pobjedi nad AEK-om 2:1, u koju je ugradio asistenciju za pobjedonosni pogodak Henriquea u 81. minuti. Igrao je cijelu utakmicu.
Marko Lešković (Dinamo) - dugom loptom asistirao Hodžiću za vodstvo Dinama u Zaprešiću (3:0) u 17. minuti te odradio svih 90 minuta.
Dejan Lovren (Liverpool) - odigrao cijeli dvoboj sa Southamptonom na Anfieldu (0:0) te zaradio žuti karton.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - derbi Bešiktaša i Fenerbahčea završio je bez pobjednika (1:1), a Mitrović nije ulazio u igru.
Josip Pivarić (Dinamo) - nije bio u kadru za gostujuće slavlje Dinama kod Intera (3:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - nije bio u kadru za gostujuće slavlje Dinama kod Intera (3:0).
Ivan Strinić (Napoli) - ostao među pričuvama Napolija u domaćoj pobjedi nad Cagliarijem (3:1).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su visoko porazili Oleksandriju na domaćem terenu (6:0), a Vida je igrao od prve do zadnje minute.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - zbog ozljede koljena propustio slavlje nad Eibarom (1:0) na Vicente Calderonu.

Domagoj Antolić (Dinamo) - u pobjedu Dinama kod Intera 3:0 ugradio asistenciju Soudaniju za drugi pogodak Modrih u 29. minuti te nakon solo-prodora postigao treći, u 58. minuti. Igrao je od prve do zadnje minute.
Milan Badelj (Fiorentina)
- zbog ozljede aduktora napustio okršaj Sassuola i Fiorentine (2:2) u 16. minuti. Zamijenio ga je Bernardeschi.
Filip Bradarić (Rijeka) - Rijeka je poražena kod Lokomotive 1:0, a Bradarić je odradio svih 90 minuta i zaradio žuti karton.
Marcelo Brozović (Internazionale) - minimalni poraz svoje momčadi na gostovanju kod Genoe pratio s klupe za pričuve.
Ante Ćorić (Dinamo) - u Dinamovoj pobjedi u Zaprešiću (3:0) sudjelovao od 70. minute, kada je zamijenio Hodžića.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - igrao od početka do kraja u gostujućoj pobjedi Real Madrida kod Granade (4:0).
Luka Modrić (Real Madrid) - gostujuću pobjedu Real Madrida kod Granade (4:0) pratio među pričuvama svoje momčadi.
Ivan Perišić (Internazionale) - u gostujućem porazu kod Genoe (1:0) odigrao cijelu utakmicu.
Ivan Rakitić (Barcelona) - u pobjedi Barcelone nad Villarrealom 4:1 na Camp Nou igrao do 83. minute, kada je svoje mjesto prepustio Gomesu.
Marko Rog (Napoli) - u 69. minuti pobjedničkog domaćeg sraza s Cagliarijem (3:1) zamijenio Hamšika.

Duje Čop (Sporting Gijon) - sudjelovao svih 90 minuta u minimalnoj domaćoj pobjedi nad Las Palmasom (1:0) te zaradio žuti karton.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u remiju Viola kod Sassuola (2:2) igrao cijelu utakmicu te u 34. minuti propustio realizirati kazneni udarac; njegov je pokušaj s 11 metara obranio Consigli.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - postigao jedini pogodak svoje momčadi na gostovanju kod Borussije (D). Domaćini su slavili 2:1, a hrvatski je napadač precizan bio s bijele točke u 86. minuti. Igrao je svih 90 minuta.
Mario Mandžukić (Juventus) - odigrao cijeli gradski derbi s Torinom (1:1).
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede koljena propustio derbi s gradskim rivalom Torinom (1:1).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)