ublažio poraz
Eintrachta

23.09.2017.
Santini donio pobjedu Caenu, Rebić ublažio poraz Eintrachta

U subotu su se u liste strijelaca upisali hrvatski napadači Ivan Santini i Ante Rebić.

U sklopu sedmog kola francuskog nogometnog prvenstva Caen je ugostio Amiens i pobijedio s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je napadač Vatrenih Ivan Santini.

Santini je u 54. minuti dvoboja realizirao kazneni udarac, što mu je bio treći ligaški pogodak ove sezone. Odigrao je svih 90 minuta, a njegov Caen drži visoko šesto mjesto na ljestvici.

U šestom bundesligaškom kolu Eintracht je gostovao kod RB Leipziga, a domaćini su pogocima Augustina i Wernera poveli 2:0.

Igrala se 77. minuta kada je Ante Rebić iz blizine zaključio akciju gostiju iz Frankfurta te ublažio poraz (2:1). Rebić je u igru ušao u 56. minuti umjesto Kamade, a pri kraju utakmice dobio je i žuti karton. Eintracht, pod vodstvom Nike Kovača, trenutačno zauzima deseto mjesto.