Zlatko Dalić ostat će izbornik hrvatske reprezentacije u dodatnim kvalifikacijama za FIFA Svjetsko prvenstvo 2018. Odlučio je tako Izvršni odbor HNS-a u dogovoru s Dalićem, nakon što je novi izbornik završio kvalifikacije za SP pobjedom od 2:0 u Ukrajini, što je Hrvatskoj osiguralo dodatne kvalifikacije.

foto: Drago Sopta/HNS
IO je odlučio kako će Hrvatska domaću utakmicu dodatnih kvalifikacija odigrati na stadionu Maksimir u Zagrebu.
Cijene ulaznica su sljedeće:
Tribina Sjever - 60 kuna
Tribina Jug - 60 kuna
Tribina Istok - 100 kuna
Tribina Zapad gore - 100 kuna
Tribina Zapad dolje - 200 kuna
Ždrijeb dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo na rasporedu je 17. listopada u Zürichu. Prve utakmice igraju se između 9. i 11. studenoga, a uzvrati između 12. i 14. studenoga.
IO HNS-a produžio je mandat Disciplinskoj komisiji da donosi odluke iz domene Disciplinskog suca nakon što Darko Kolesarić nije dobio dopuštenje poslodavca za obavljanje te funkcije.




