Reprezentacija > Muška > A

Produženje do 2022. godine

Ante Rebić potpisao
novi ugovor s
Eintrachtom

13.08.2018.
Ante Rebić potpisao novi ugovor s Eintrachtom
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić potvrdio je potpisom ugovor svoj ostanak u Eintrachtu iz Frankfurta.

Uoči početka nove bundesligaške sezone, Ante Rebić dogovorio je s Eintrachtom novi ugovor te stavio svoj potpis do 2022. godine.

"Imao sam drugih ponuda, neke su bile i financijski izdašnije, no vrlo sam sretan u Eintrachtu. To mi je bio važan čimbenik, sve mi ovdje odgovara - od samog grada do navijača", poručio je hrvatski napadač.

Novi trener Eintrachta, Adi Hütter, bio je vrlo zadovoljan takvim raspletom: "Rebićevo produženje ugovora snažna je poruka za budućnost kluba. On nam je ključni igrač i radujem se raditi s njime".

Rebić je prošle sezone, pod vodstvom Nike Kovača, s frankfurtskim sastavom osvojio Njemački kup, a na Svjetskom prvenstvu u Rusiji nametnuo se kao jedan od važnih kotačića u hrvatskoj reprezentaciji.

Još vijesti