golijadi kod Slavena,
remi Rijeke i Osijeka

16.09.2018.
Lokosi uspješniji u golijadi kod Slavena, remi Rijeke i Osijeka

Sedmo kolo Hrvatski Telekom Prve lige zaključeno je vrlo sadržajnom pobjedom Lokomotive na gostovanju kod Slaven Belupa, dok su u derbiju kola Rijeka i Osijek podijelili bodove.

Slaven Belupo - Lokomotiva 2:5 (0:2)

• Lokomotiva na odmor otišla s 2:0, zahvaljujući pogocima Kastratija (23') i Datkovića (43')
• Na početku drugog poluvremena Kastrati svojim drugim pogotkom povisuje na 3:0
• Koprivničani vraćaju neizvjesnost preko Bačelić-Grgića (70') i Jelića (81'), smanjuju na 3:2
• Odmah potom Kastrati upisuje hat-trick (83'), a Krstanović stavlja "točku na i" (86') za 5:2