do osmine finala
Hrvatskog kupa

19.09.2018.
Inter i Osijek prvi do osmine finala Hrvatskog kupa

Prvoligaši iz Zaprešića i Osijeka upisali su u utorak i srijedu gostujuće pobjede kod Bednje i Zagorca, vrijedne prolaska u sljedeći krug ovosezonskog izdanja Kupa.

Nogometaši Intera i Osijeka sigurnim su pobjedama prošli šesnaestinu finala Hrvatskog kupa te prvi osigurali mjesto u osmini finala.

Zaprešićani su rezultatom 3:0 slavili kod Bednje, a dva je pogotka u prvom dijelu postigao Mamut, dok je konačni rezultat postavio Ajayi desetak minuta prije kraja.

Osječani su kod Zagorca poveli u 35. minuti preko Pervana, u 55. minuti Kamenar je povisio na 2:0, a treći je pogodak bio djelo Štrkalja u samoj završnici.

Preostale utakmice šesnaestine finala Kupa igraju se sljedeći tjedan, 25. i 26. rujna.