povela, Osijek
uvjerljivo slavio za
poravnanje s Dinamom

25.11.2020.

U srijedu je odigran odgođeni susret devetog kola HT Prve lige između Istre 1961 i Osijeka, a gosti se kući vraćaju sa sva tri boda u džepu (4:1) i bodovnim poravnanjem s Dinamom na čelu poretka, uz utakmicu više.

Istra 1961 - Osijek 1:4 (1:2)

• Puljani poveli već u sedmoj minuti, kada nakon ubačaja Gržana mrežu glavom trese Špoljarić
• Mierez izjednačio na asistenciju Žapera (31'), Bohar donio prednost Osijeku s bijele točke (45')
• Žaper strijelac na dodavanje Ndockyta (69'), Erceg zapečatio pobjedu samo tri minute po ulasku s klupe (75')