Pula i Šibenik 1983 u
finalu!

19.02.2023.
Stanoinvest Futsal Pula i Šibenik 1983 u finalu!

Stanoinvest Futsal Pula i Šibenik 1983 igrat će u finalu Hrvatskog malonogometnog kupa ovog ponedjeljka u dvorani II zagrebačkog Doma sportova.

Puljani i Šibenčani izborili su finalni susret poslije pobjeda u polufinalnim susretima koji su ponudili pregršt uzbuđenja.

U prvom polufinalnom susretu Stanoinvest Futsal Pula bila je uspješnija od Murtera (6:3), a drugom Šibenik 1983 svladao branitelja naslova Novo Vrijeme 5:2 poslije boljeg izvođenja šesteraca nakon što je susret u osnovnom dijelu okončan bez pobjednika (2:2). Pritom se posebno istaknuo šibenski vratar Mario Jarmanović, obranivši udarce Rafinhe i Jelavića, uz Kazazićev promašaj.

Puljani su na krilima raspoloženih strijelaca Davida Mataje (tri gola) i Daniela Moravca (dva gola) tek u nastavku utakmice slomili otpor Murtera, koji je na poluvremenu vodio 3:2.

Finalna utakmica na rasporedu je u ponedjeljak u dvorani II Doma sportova od 18:30 sati.