spasio Bayer prvog
poraza u sezoni

21.04.2024.
Stanišić pogotkom u posljednjoj minuti spasio Bayer prvog poraza u sezoni

Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić osigurao je novom njemačkom prvaku nastavak nevjerojatnog niza neporaženosti.

Borussia iz Dortmunda vodila je u 30. kolu Bundeslige 1:0 protiv Bayera iz Leverkusena pogotkom Fullkruga od 81. minute, do posljednje minute dugačke sudačke nadoknade.

U tom je trenutku ubacio Wirtz, a branič Vatrenih Josip Stanišić glavom postigao pogodak kojim je Bayer izbjegao prvi prvenstveni poraz ove sezone. Nogometaši iz Leverkusena, koji su u prošlom kolu osigurali naslov prvaka, imaju 25 pobjeda i pet remija.

Stanišiću je to bio drugi ovosezonski ligaški pogodak, nakon što je u veljači zatresao mrežu drugog njemačkog velikana, Bayerna, kluba iz kojega je došao na posudbu u Bayer.