Nassra s dva sjajna
pogotka

09.05.2024.
Brozović junak Al Nassra s dva sjajna pogotka

Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović postigao je u četvrtak protiv Al Akhdouda svoj treći i četvrti prvenstveni pogodak za Al Nassr, uključujući i onaj za pobjedu.

Na ligaškom gostovanju kod Al Akhdouda momčad Al Nassra pobijedila je 3:2, a prvi je pogodak na utakmici bio djelo veznog igrača Vatrenih Marcela Brozovića, koji je već u sedmoj minuti vrlo lijepim odmjerenim udarcem s ruba šesnaesterca svladao suparničkog vratara.

Potom je Ronaldo povisio na 2:0, no domaćin se u nastavku vratio i držao 2:2 sve do prve minute sudačke nadoknade. Tada je na jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru sjajno reagirao Brozović i silovito je u padu poslao u mrežu za sva tri boda.

Brozović je odradio cijelu utakmicu, a Al Nassr za vodećim Al Hilalom u saudijskom prvenstvu zaostaje devet bodova uz utakmicu više.