manje uzela bod na
Šubićevcu

27.09.2024.
Istra 1961 s igračem manje uzela bod na Šubićevcu

Šibenik i Istra 1961 otvorili su osmo kolo SuperSport HNL-a utakmicom bez pogodaka, u kojoj je već u prvom dijelu pokazan jedan crveni karton.

Nakon vrlo dobrog ulaska u novo izdanje hrvatskog prvenstva, Šibenik je bio tri kola bez pobjede, a Istra 1961 dva, da bi u međusobnom ogledu na početku osmog kola podijelili bodove.

Susret je okončan s početnih 0:0, a već u šestoj minuti Lisica je pogodio okvir vrata. Igrala se 38. minuta kada je Blagojević dobio drugi žuti, isključujući karton, no Šibenčani tu brojčanu prednost do kraja utakmice nisu uspjeli pretvoriti u pobjedu.

Na tablici je tako četvrtoplasirani Šibenik zadržao tri boda prednosti ispred Istre 1961, a u sljedećem kolu Šibenik gostuje kod Hajduka, dok Istra 1961 dočekuje Osijek.