Poslije utakmice je bio zadovoljan svojim i igrom cijele momčadi.
“Dobra je pobjeda i dobar osjećaj igrati u Orlandu za reprezentaciju, sve je bilo dobro: klima, uvjeti za igru i protivnik. Možemo biti jako zadovoljni. S čime sam počastio suigrače? Nije bilo vremena prije utakmice, ali stignem ih još počastiti”.
Na njegovoj je strani ordinirao Luis Diaz…
“Bilo je zahtjevno igrati protiv njega, ali u takvim utakmicama možeš puno naučiti. Ova je utakmica bila bitna i za mene osobno, da dobijem potvrdu da se mogu nositi i s takvim igračima, mislim da je bilo uspješno. Pozicija u momčadi? Igram sve pozicije koje mi izbornik da kao zadatak, igram za Hrvatsku svim srcem, dajem 100 posto svojih mogućnosti. Nikad neću reći za neku poziciju da mi nije prirodna i uvijek ću davati sve od sebe”.
Dolazi velika utakmica s Brazilom…
“Cijeli sam život sanjao o utakmici protiv Brazila, bit će zahtjevna, to sigurno, a vjerujem da će na tribinama opet biti puno Hrvatska kao i protiv Kolumbije. Očekujem super atmosferu i nadam se pobjedi”.




