Prvi je pred mikrofone i kamere stao Duje koji je proteklih nekoliko dana trenirao odvojeno zbog problema s leđima.
“Ide na bolje, pogotovo danas. Svaki dan je sve bolje i bolje. Za sutra ću vidjeti s izbornikom jer je plan da budem na sto posto kada dođemo u Ameriku, bit će sve dobro”, rekao je Ćaleta Car pa se osvrnuo na utakmicu sa Slovenijom.
“Idemo po pobjedu. Posljednji je test prije Engleske i svjesni smo da ga moramo dobro odraditi. Svi smo spremni i idemo odraditi to kako treba".
Hrvatska otvara SP protiv Engleske.
“Bit ćemo spremni. Ima još vremena i treninga da se uigramo do kraja. Znamo što nas tamo čeka, kakvi uvjeti. Idemo se dobro pripremiti i od tada idemo hrabro i nadati se najboljem".
Petar Sučić je istaknuo zadovoljstvo odrađenim pripremama.
“Moramo biti zadovoljni i optimistični. Idemo na veliko natjecanje, a ako budemo išli negativni, od toga nema ništa. Momčad se dobro priprema i radi, imali smo zadnje tri prijateljske utakmice stvarno jake protivnike".
Petra očekuje prvi nastup na svjetskoj smotri.
“Ostvario mi se san. Među mlađima sam u reprezentaciji i osjećaj je poseban. Ne mogu dočekati prvu utakmicu, samo odbrojavam dane. Jako sam uzbuđen".
O važnosti rezultata u prijateljskim utakmicama…
“Rezultat je važan, ali nije u prvom planu. Bitno je da se igrači podignu na određenu razinu i probati stvari s treninga. Sve je ostalo malo više bitnije od rezultata, ali naravno da želite pobijediti".




